Záložka do knihy (DP-003)

Doprajte svojim chvíľam pri čítaní kúsok nehy a krásy. Táto ručne robená záložka do knihy v tvare krížika je vytvorená s láskou k remeslu a úctou k tradícii. Vďaka precíznemu háčkovaniu z jemnej bielej priadze pôsobí elegantne a zároveň slúži ako praktický pomocník pre každého čitateľa.

Prečo si vybrať túto ručne robenú záložku?

  • Jedinečná ručná práca: Každý kus je originál, vyrobený technikou háčkovania, ktorá dodáva záložke nezameniteľnú textúru a charakter.

  • Duchovný rozmer: Tvar krížika robí z tejto záložky ideálny doplnok do Biblie, modlitebnej knižky alebo k náboženskej literatúre.

  • Šetrná ku knihám: Mäkká bavlna je šetrná k papieru, nedeformuje väzbu a nezanecháva stopy na stranách vašej obľúbenej knihy.

  • Pôvabný detail: Jemná ružová saténová stuha s drobnou korálikovou ozdobou uľahčuje manipuláciu a pridáva záložke na estetike.

Ideálny darček pre každú príležitosť

Táto háčkovaná záložka je skvelým tipom na darček pre:

  1. Milovníkov kníh, ktorí ocenia handmade doplnky.

  2. Kresťanov k sviatkom ako prvé sväté prijímanie, birmovka alebo krst.

  3. Starých rodičov ako vkusná pozornosť k meninám či narodeninám.

Dĺžka záložky: 16 cm

5,75 €
nezahŕňa cenu dopravy
Skladom